Aksaray Hicon Klima Servisi

Aksaray Hicon Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Hicon klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Hicon Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Hicon Klima Servisi Hicon marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Hicon Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasıanda Aksaray Hicon Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Hicon Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Hicon Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Hicon Klima Bakımı
Aksaray Hicon Klima Onarım
Aksaray Hicon Klima Gaz Şarjı
Aksaray Hicon Klima Sökme Takma
Aksaray Hicon Klima Montaj
Aksaray Hicon Klima Demontaj
Aksaray Hicon Klima Yer Değişimi
Aksaray Hicon Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Hicon Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Hicon Klimanız Soğutmuyorsa
Hicon Klimanız Su Atıyorsa
Hicon Klimanızın Gazı Bitmişse
Hicon Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Hicon Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Hicon klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir