Aksaray Baxi Klima Servisi

Aksaray Baxi Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Baxi klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Baxi Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Baxi Klima Servisi Baxi marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Baxi Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Aksaray Baxi Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Baxi Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Baxi Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Baxi Klima Bakımı
Aksaray Baxi Klima Onarım
Aksaray Baxi Klima Gaz Şarjı
Aksaray Baxi Klima Sökme Takma
Aksaray Baxi Klima Montaj
Aksaray Baxi Klima Demontaj
Aksaray Baxi Klima Yer Değişimi
Aksaray Baxi Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Baxi Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Baxi Klimanız Soğutmuyorsa
Baxi Klimanız Su Atıyorsa
Baxi Klimanızın Gazı Bitmişse
Baxi Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Baxi Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Baxi klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir