Aksaray Akai Klima Servisi

Aksaray Akai Klima Servisi, uzun yılların verdiği deneyimi ve kaliteli, güven duyabileceğiniz, güleryüzlü Aksaray Akai klima servisi personeli ile sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Aksaray Akai Klima Servisi, sizlere yerinde klima servisi hizmet anlayışı ile profesyonel destek vermektedir. Aksaray Akai Klima Servisi Akai marka klimalarınız da çıkan sorunlara ve problemlere anında müdahale edebilecek ekibi ile her zaman destek vermektedir. Aksaray Akai Klima Servisi 09:00 / 19:00 saatleri arasında Aksaray Akai Klima Servisi hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray Akai Klima Servis hizmetleri bir yıl parça garantili olarak yapılmaktadır.

Aksaray Akai Klima Servisi’nde sunulan başlıca klima servis hizmetleri :

Aksaray Akai Klima Bakımı
Aksaray Akai Klima Onarım
Aksaray Akai Klima Gaz Şarjı
Aksaray Akai Klima Sökme Takma
Aksaray Akai Klima Montaj
Aksaray Akai Klima Demontaj
Aksaray Akai Klima Yer Değişimi
Aksaray Akai Periyodik Klima Bakımı
Aksaray Akai Klima Teknik Servisini aşağıdaki Sorun ve Problemler Ortaya Çıkarsa 0 212 234 00 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Akai Klimanız Soğutmuyorsa
Akai Klimanız Su Atıyorsa
Akai Klimanızın Gazı Bitmişse
Akai Klimanız Isıtmıyorsa
Aksaray Akai Klima Servisi – Klima Montaj Fiyatları

Akai klimalarınızın montaj ve demontaj bedelleri klimanın kapasitesine, yerine ve malzemenin durumuna göre farklılık gösterebilemektedir. Duvar tipi klimaların montaj bedelleri klimaların btu değerine göre değişebilmektedir. 0212 234 00 45 numaralı klima montaj hattımızı arayarak klimanızın kapasitesini ve malzeme durumunu bildirerek fiyat alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir